scorecardresearch
3 Aylık 99.90 ₺
Bu videoya erişim ücretlidir.  
Ücretini ödeyerek 3 Aylık erişim sağlayabilirsin.  

Ergitme Kaynaklarında Çelik Kaynakçılarının Vasıflandırılması (EN ISO 9606-1)

6 izlenme
Kategori Eğitim
Eklenme Tarihi 1 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
Eğitimin Hedefi:
Bu eğitimin amacı, metalik malzemelerin ergitme kaynağı için kaynakçıların vasıflandırılması konularını içeren ISO 9606 standartının çelik kaynakçıları için olan birinci bölümünün içeriğini katılımcılara aktarmaktır.ISO 9606-1 standartı içerisinde yer alan konuların bölüm bölüm işlenmesi, standart içerisindeki tabloların yorumlanması, ve bu standarta göre kaynakçıların nasıl vasıflandırıldığı, kapsamlarının neye göre belirlendiği gibi konularının işlenmesi şeklindedir.
Eğitimin İçeriği:
Eğitimde göreceğimiz içerik kısmına bölüm olarak kısaca sıralayalım.

BÖLÜM – 1 : STANDARTIN TEMELLERİ VE GİRİŞ – Bu bölümde standartın genel yaklaşımı ve içerisindeki tanımlara değineceğiz.

BÖLÜM – 2 : STANDART İÇERİĞİ VE TABLOLAR – Bu bölümde madde madde standart içerisinde yer alan konuları ve tabloları inceleyeceğiz.

Kimler Katılmalı:
Kaynaklı imalatta kaynakçıların vasıflandırılması konusunda görev alanlar, kaynaklı imalatta sahada çalışanlar, yöneticiler, Üretim mühendisleri, Kalite mühendisleri, imalatta kaynak koordinasyon personeli olarak görev alacak çalışanlar, Ustalar, Formenler, Grup liderleri, Takım liderleri gibi direk kaynaklı imalat sahasında çalışanlar ve bu alanda çalışmayı düşünen adayların katılımı için uygundur.

Eğitimin Süresi: 8 saat
Video Süresi: 54 dakika 21 saniye
Ekran Sayısı: 50 ekran

*Eğitim süresi, eğitim için harcamanız gereken süreyi ifade eder.